AW 16/17

monka / Nowości

monkakids
Listopad 6, 2016

Podziel się

AW 16/17

Kolekcja AW 16/17 już dostępna on line! A w niej między innymi ciepłe i niezwykle przyjemne bluzy, które stają się naszym znakiem rozpoznawczym. Króluje, ogłoszony jednym z kolorów sezonu, Spicy Mustard z towarzyszącymi mu, nieco spokojniejszymi Almost Black, B&W, Rose i Grey.

Minimalizm i ponadczasowa forma świetnie zgrywają się z paletą kolorów. W tym sezonie część z bluz ma od wewnątrz niezwykle przyjemny meszek, dzięki czemu są idealne na jesienne i zimowe chłody. Podobnie spodnie, w niesamowitym bryczesowym kroju. Nie zrezygnowałam również – i nigdy nie zrezygnuję! – z wyboru najlepszych polskich dzianin, bo mam dowody na to, że tylko najwyższej jakości surowiec jest w stanie zamienić się w jakościową i wytrzymałą rzecz. W końcu tworzymy dla najbardziej wymagających ludzi na świecie! Jest presja ;).  Ale niezwykle motywująca, bo ubrania mają idealnie znosić niezliczoną ilość prań. W naszej prywatnej garderobie mamy również i przez was ukochaną bluzę LIME, która już od dobrych kilku miesięcy bez uszczerbku na kolorze czy formie znosi intensywne użytkowanie. I tak właśnie ma być!

Ubrania dla dzieci nie powinny rozciągać się, tracić koloru czy o zgrozo skręcać w szwach. Materiał musi być wykonany z naturalnych surowców, dlatego jak ognia unikamy poliestru. Nasi klienci mają najdelikatniejszą skórę, która potrzebuje specjalnej opieki.

Mam ogromną nadzieję, że nowa kolekcja AW16/17 podbije wasze serca i zagości w waszych szafach podobnie jak kolekcja wiosenno-letnia.

Przy okazji chciałam bardzo podziękować wszystkim wspierającym MONKĘ. Dzieciakom, że chciały i świetnie bawiły się na sesji zdjęciowej. Ich rodzicom, że im dostarczyli i pilnowali, żeby włos z głowy nie spadł ;). I Pani Fotograf, która kolejny raz stanęła na wysokości zadania i polowała na wesołą zgraję. Moja wizja została zmaterializowana. Właśnie taka jest dla mnie ta kolekcja. Lekko surowa, minimalistyczna, ale z pazurem i przede wszystkim nowoczesna.

Leave Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowszy lookbook

Zobacz zdjęcia nowej kolekcji