Breakthrough

monka / Nowości

monkakids
Luty 27, 2017

Podziel się

Breakthrough

Wiosna nadchodzi i nic już jej nie zatrzyma! Podobnie jak nowej kolekcji, którą zobaczycie około połowy marca 🙂. Nie mogę się już doczekać, bo pomimo ciężkiej pracy  na finiszu – czeka mnie jeszcze sporo ekscytujących wyzwań w tym czasie. 

To, co szykuje się na SS17, to dla mnie coś zupełnie niezwykłego i nowego. I to nie tylko w ubraniach, ale w samej pracy nad kolekcją. Wychodzę z mojej “bezpiecznej” strefy komfortu i rzucam się w niby nieznane, ale tak naprawdę znane, bo przyczajone we mnie. Odważniej podeszłam do swoich pomysłów i zamierzam wcielać je w życie, bo pewności nie ma nigdy. Jest za to intuicja i marzenie i to musi wziąć górę. Kilka spraw oddaję w inne ręce, a wszystko po to by było lepiej. I fajniej. I mądrzej. I dla innych. Z innymi.

Zaczynam powoli wcielać w życie moje i mojej firmy, plany które chodzą mi po głowie już dłuższy czas. Wiele z nich to moja osobista rewolucja, choć z zewnątrz może być nawet niezauważalna. Firma i marka MONKA powstały z określonych powodów, dla konkretnych celów – wcale nie materialnych, a o wiele głębszych, może i utopijnych. To pogoń za tym, co teraz nazywa się slow life. Kiedyś nazywano to chyba po prostu życiem ;).

Czekajcie i bądźcie ze mną w tych naprawdę dobrych zmianach 🙂

Jeśli chcecie pomóc zrobić miejsce na NOWE to zapraszam Was na FINAL SALE, który potrwa do końca tygodnia, tj. 05.03.2017.
50% na wszystko, a że jeszcze znalazłam smaczki z kolekcji SS16, to ostrzcie zęby na wyjątkowe ostatnie sztuki bluz AQUA i LIME, bo to se ne vrati ;).

Zostawiam Was muzycznie z QUEEN

Tags: , , , , , , ,

Leave Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowszy lookbook

Zobacz zdjęcia nowej kolekcji