Premiera kolekcji SS17 – LAKE ME UP

monka / Nowości

monkakids
Kwiecień 10, 2017

Podziel się

Premiera kolekcji SS17 – LAKE ME UP

 

Tydzień po premierze kolekcji SS 17 LAKE ME UP mogę odetchnąć z ulgą. Tak gorącego przyjęcia jakie jej zgotowaliście się nie spodziewałam! Bardzo za to dziękuję! To wspaniałe wiedzieć, że efekt pracy ostatnich kilku miesięcy w końcu się zmaterializował. Że było warto, bo na końcu tej długiej drogi można z dumą i radością pooglądać zdjęcia i poczytać przemiłe wiadomości :).

‘LAKE ME UP’ to nie tylko kontynuacja mojej wizji marki odzieżowej dla dzieci i jej minimalistycznego wymiaru. Ale też tej wizji rozkwit. To już trzecia kolekcja, którą mam przyjemność przygotowywać pod szyldem MONKA i kolejna wraz z którą utwierdzam się w przekonaniu, że trzeba podążać za intuicją i sercem (oczywiście z arkuszem Excela w oknie obok ;)).

!D78B9690

Wizję tej kolekcji już zdradzałam. To moja osobista wycieczka w przeszłość. Daleką na tyle, że często pozostaje ona bardziej w sferze emocji i wrażeń, niż momentów. Zainspirowana starymi zdjęciami z dzieciństwa. Czarno-białymi i pierwszymi kolorowymi. Dzieciństwem spędzonym nad jeziorami. Gdzie pływały raki, a ja łowiłam ryby na chleb (już wtedy nie dotknęłabym robala :P). Brały!

Wybór kolorystyki był więc jasny i przejrzysty jak woda w jeziorze sprzed lat. Miętowa zieleń i odcienie niebieskiego jeziora i nieba.

Do tego, pojawiły się zupełnie nowe modele, długo przeze mnie testowane. To t-shirty, bluzy i sukienka z lekko opadającymi rękawami, które wg mnie połączone z mankietami czy czarno-białymi rękawkami nadają całości lekko vintagowego charakteru. I wymarzone, ultra wygodne spodnie! Model, który pochłonął wiele pracy choć z pozoru jest bardzo prosty. Miały mieć nieznacznie opadający krok (zdecydowanie mniej niż w klasycznych baggy) i duże, wewmętrzne kieszenie. Podwijane nogawki, które przenoszą w wakacyjną atmosferę i  być zdecydowanie unisexowe! Mają to wszystko :).

Rozmiarówka została rozszerzona aż o dwa rozmiary (teraz największy to 122/128), dzięki Waszym prośbom, kochani klienci J. I teraz ubieramy aż 7 latki! Bardzo się cieszę, że to założenie udało się zrealizować, bo MONKOWE modele, choć obejmują rozmiarami najmłodsze dzieci, nie są typowo niemowlęcymi bodziakami czy śpiochami i zdecydowanie pasują również nieco starszych dzieciom.

Cały pomysł na kolekcję i jej prezentację spięły analogowe zdjęcia, które kocham i które są ze mną od zawsze. Nie mogło ich zabraknąć i teraz, bo to od nich się przecież zaczęło. Ale o tym niebawem.

Czekam na naprawdę ciepłe dni, żeby zrealizować sesję w plenerze.

 

Lake

Wake me up

 

Wielkie dzięki dla wszystkich, którzy pracowali przy projekcie! Bez Was efekt nie byłby tak szałowy <3

Produkcja PINKWINGS STUDIO

Zdjęcia PROJEKT MATKA – KAŚKA MARCINKIEWICZ

Styl/make up ANASTAZJA BOROWSKA

Zdjęcia backstage POZNAŃSKI ANALOG

Ubrała MONKA

Leave Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowszy lookbook

Zobacz zdjęcia nowej kolekcji